W dniach 30.06-07.07 w gospodarstwie agroturystycznym „Marynka” w Wólce Cycowskiej odbywał się obóz tenisowy zorganizowany przez naszą akademię. Brało w nim udział 12 uczestników, którzy codziennie, przez cały tydzień brali udział w treningach tenisowych (3,5-4h dziennie) oraz treningach ogólnorozwojowych (1,5h dziennie). Ponadto do dyspozycji obozowiczów były boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, basen, stół do tenisa stołowego, „piłkarzyki”, bilard oraz telewizor, który pozwalał śledzić poczynania polskich tenisistów podczas tegorocznego Wimbledonu. Jak widać, wspólne kibicowanie pomogło i Łukasz Kubot został historycznym, bo pierwszym, polskim mistrzem tego turnieju!

Podczas obozu rozgrywane były turnieje w grze singlowej oraz deblowej. W grze pojedynczej, która została nazwana „Pazdan Open”, zwyciężył Bruno Kowalik. Natomiast w grze podwójnej zwyciężyli „Sebix” oraz… Bruno Kowalik. Serdecznie gratulujemy!

Cieszy nas postawa dużej części uczestników, którzy pomimo rygorystycznego planu treningowego, dawali z siebie 100%. Jesteśmy pewni, że wszyscy bardzo dobrze zapamiętają treningi ogólnorozwojowe, a w szczególności trening stacyjny, trening stabilizacyjny i słynną „deskę”. Nie wspominając już o rozciąganiu… ;-)

Wszyscy uczestnicy obozu otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz dyplomy za udział w turniejach, a ich zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Serdecznie dziękujemy za udział w obozie. Wierzymy, że praca jaką wkładamy w ich organizację jest robiona dobrze, a dowodami na to są coraz większe zainteresowanie z Państwa strony oraz opinie i głosy, jakie słyszymy „w kuluarach”.

Następny turnus już w sierpniu, z którego oczywiście zdamy relację! Pozdrawiamy!

DSC01478